Apartamenty & Pokoje pod Gruszą
MENU

Regulamin Obiektu

Apartamenty & Pokoje pod Gruszą

Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://apartamentypodgrusza.pl.

Doba noclegowa

Dobra noclegowa trwa od godziny 15.00 do 10.00 w dniu wyjazdu. W razie nie opuszczenia pokoju przez GOŚCIA do godziny 10:00 i uniemożliwienie przeprowadzenie terminowego wykwaterowania, GOŚĆ zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za kolejną rozpoczętą dobę w wysokości przewidzianej w cenniku. Przy zameldowaniu wymagane jest okazanie przez GOŚCIA dowodu tożsamości ze zdjęciem.

Należność za pobyt

Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

Cisza nocna

Prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godzinach od 22.00 do 7.00.

Zakazy dotyczące obiektu

Zakaz organizowania imprez, urodzin, wieczorków kawalerskich itp., oraz zapraszania osób postronnych.

Palenie

W obiekcie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia Palenie dozwolone jest na zewnątrz budynku, w miejscach do tego przeznaczonych. Wewnątrz pokoi obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, e-papierosów i innych produktów tytoniowych. Łamanie zakazu palenia papierosów oraz innych wyrobów tytoniowych w Apartamencie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na pokrycie kosztów dearomatyzacji lokalu w wysokości 500 zł.

Zwierzęta domowe

Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami domowymi. Przyjazd ze zwierzęciem bez uzgodnienia skutkuje zakończeniem pobytu ze skutkiem natychmiastowym.

Przed opuszczeniem pokoju lub apartamentu

Przed wyjściem z pokoju prosimy o wyłączenie światła oraz ZAMKNIĘCIE OKIEN.

Pobyt z dziećmi

W przypadku pobytu dzieci opiekunowie zobowiązani są do stałego nadzoru.

Przebywanie na terenie obiektu osób nieobjętych rezerwacją

Obowiązuje bezwzględny ZAKAZ przebywania na terenie obiektu osób nieobjętych rezerwacją.

Odpowiedzialność Gości za uszkodzenia

Goście odpowiadają materialnie za wszelkie uszkodzenia oraz zniszczenia powstałe z ich winy lub z winy ich podopiecznych.

Parking

Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Nie ponosimy odpowiedzialności za pojazdy pozostawione na parkingu oraz rzeczy w nich znajdujące się.

Ilośc osób w pokoju lub apartamencie

Ilość osób zajmujących pokój lub apartament nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. W przypadku stwierdzenia bezprawnego zakwaterowania innych osób nie objętych rezerwacją, do każdej doby zarezerwowanej przez GOŚCIA doliczona będzie stała opłata w wysokości 200 zł za każdą kolejną niezgłoszoną osobę.

Usterki przed zajęciem pokoju lub apartamentu

W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek prosimy o niezwłoczne poinformowanie właściciela obiektu.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie grzałek, żelazek i innych podobnych urządzeń elektrycznych nie stanowiących stałego wyposażenia pomieszczeń. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

Naruszenie regulaminu

Właściciel obiektu może odmówić dalszego świadczenia usług gościom naruszającym postanowienia niniejszego regulaminu bez możliwości zwrotu kosztów pobytu.

Zgłoszenie skargi

W przypadku zgłoszonej skargi bądź interwencji policji umowa najmu może być rozwiązana przez wynajmującego ze skutkiem natychmiastowym bez obowiązku zwrotu kwoty należności z tytułu pozostającego okresu rezerwacji.

Uszkodzenia

W przypadku uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania rzeczy, które są wyposażeniem Apartamentu, GOŚĆ zobowiązany jest do dokonania opłaty/kary, w wysokości średniej rynkowej wartości naprawy uszkodzonej rzeczy / bądź, przy braku możliwości naprawy, dokonania opłaty/kary za pełną wartości danej rzeczy. W terminie do 48h po wymeldowaniu APARTAMENTY POD GRUSZĄ powiadomią GOŚCIA o zaistniałych uszkodzeniach i po weryfikacji uszkodzenia APARTAMENTY POD GRUSZĄ poinformują GOŚCIA o możliwych formach usunięcia usterki. W sytuacji, gdy GOŚĆ zgłosi awarię/usterkę w trakcie pobytu, przedstawiciel APARTAMENTÓW POD GRUSZĄ w porozumieniu z GOŚCIEM sporządzi odpowiednią notatkę i zaproponuje rozwiązanie satysfakcjonujące obydwie strony.

Zakończenie pobytu

Goście zobowiązani są po zakończeniu pobytu oddać klucze osobiście. Opuszczenie Apartamentu w dniu wyjazdu nastąpi nie wcześniej niż o godz. 7:00 i nie później niż o godz. 10:00. Dokładne godziny wejścia i opuszczenia Apartamentu, zgodnie z powyższym postanowieniem, strony każdorazowo ustalają telefonicznie bądź drogą mailową dzień wcześniej.

Rozpoczęcie pobytu

Rozpoczęcie pobytu oznacza akceptację treści powyższego regulaminu.

 

Zarezerwuj swój Apartament lub Pokój w Kudowa Zdrój.

Kontakt i Rezerwacja
adres
ul. Kościuszki 57 57-350 Kudowa-Zdrój
email
telefon
Znajdź nas

Znajdź nas w mediach społecznościowych i śledź bieżące relacje z obecności naszych gości w apartamentach!